Return to league table

 NameAge classClubTimeEvent Points
1 Eilidh Campbell W18 MAROC 56:42:00 50
2 Matthew Gooch M16 MAROC 59:35:00 50
3 Peter Molloy M16 FVO 61:11:00 49
4 Alice Bedwell W55 BOK 63:18:00 50
5 Quentin Harding M55 CLARO 63:22:00 50
6 Cecilie Andersen W21 BOK 63:34:00 49
7 Stanley Heap M18 SO 65:02:00 48
8 Charlotte Somers-Cocks W55 LOC 65:17:00 49
9 Lizzie Stansfield W16 FVO 65:22:00 49
10 Vicky Thornton W55 MDOC 65:32:00 48
11 Finlay Johnson M16 SROC 65:40:00 47
12 Stan Johnston M80 LOC 66:00:00 50
13 Alistair Chapman M18 MAROC 66:01:00 46
14 Lindsay Robertson W20 EUOC 66:14:00 50
15 Peter Gorvett M70 SYO 66:27:00 50
16 David Bunn M18 TVOC 66:55:00 45
17 Lucy Wiegand W50 SYO 66:55:00 50
18 Andrew Gregory M80 MDOC 67:08:00 49
19 Tim Tett M55 SYO 68:08:00 49
20 Mike Johnson M55 SROC 68:28:00 48
21 Felix Lunn M16 OD 68:49:00 44
22 Luke Graham M18 MAROC 68:50:00 43
23 Sarah Duckworth W18 DVO 69:02:00 48
24 Fiona Bunn W20 TVOC 69:18:00 49
25 Hilary Palmer W70 NOC 69:27:00 50
26 Sara Campbell W50 DEE 69:42:00 50
27 John Tullie M60 RR 69:50:00 50
28 Catherine Bloom W18 LOC 69:57:00 47
29 Alastair Thomas M18 WCOC 69:59:00 50
30 Dominic Dakin M18 SYO 70:01:00 42
31 Inara Gipsle W65 TVOC 70:25:00 50
32 Lucie Todhunter W35 SROC 70:25:00 50
33 Lucy Haines W20 EUOC 70:49:00 48
34 Emma Wilson W20 CLYDE 70:56:00 47
35 Anika Chintapatla W18 EBOR 71:18:00 46
36 Aidan Rigby M20 CLOK 71:55:00 50
37 Pippa Dakin W20 SYO 72:16:00 48
38 Kirsty Campbell W18 MAROC 72:24:00 45
39 Clive Hallett M55 BOK 73:03:00 50
40 Emma Harrison W45 EPOC 73:13:00 49
41 Ann Cranke W60 CLOK 73:21:00 50
42 Evie Conway W16 AIRE 73:27:00 44
43 Alice Rigby W21 CLOK 73:37:00 47
44 Lorna Eades W50 INT 73:57:00 49
45 Bob Dredge M65 WCH 73:59:00 50
46 Jackie Hallett W60 BOK 74:19:00 49
47 Helen Gardner W65 EBOR 74:22:00 49
48 Pippa Archer W40 CLOK 74:22:00 49
49 Christine Kiddier W65 BL 74:25:00 48
50 Marsela McLeod W50 INVOC 74:40:00 48
51 Flurry Grierson M16 DEVON 74:57:00 41
52 Brian Hughes M70 HOC 75:09:00 49
53 Julian Lailey M70 SROC 75:18:00 48
54 Jill Libby W60 CLOK 75:30:00 48
55 Chloe Potter W20 BOK 75:31:00 46
56 Mark Seddon M55 SELOC 75:37:00 47
57 Jill Manning W65 SWOC 75:40:00 47
58 Charlie Adams M50 SYO 75:54:00 49
59 Susan Harding W55 SROC 76:19:00 47
60 Jonathan Emberton M55 EPOC 76:32:00 46
61 Rosie Spencer W16 WCOC 76:49:00 43
62 Richard Towler M65 LOC 76:53:00 49
63 Dan Parker M55 BL 77:09:00 45
64 Cliff Etherden M70 LOC 77:12:00 48
65 Lucy Tonge W18 BOK 77:14:00 46
66 Robert Daly M60 GRAMP 77:14:00 49
67 Sarah Pedley W18 EPOC 77:22:00 42
68 Ian Ditchfield M60 MV 77:42:00 48
69 John Embrey M60 DEE 78:11:00 44
70 Chloƫ Cracknell W18 SUFFOC 78:33:00 41
71 Laura King W20 EUOC 78:35:00 45
72 Tony Thornley M70 AIRE 78:42:00 47
73 Niamh Hunter W18 WCOC 78:49:00 44
74 Jim Prowting M70 TVOC 78:54:00 47
75 Johanna Cleary W50 LOC 78:57:00 47
76 Ben Goodwin M18 WCOC 78:59:00 40
77 Alison Sloman W80 HOC 79:00:00 50
78 Clare Stansfield W20 FVO 79:07:00 43
79 Simon Cane M70 LOC 79:15:00 46
80 Pauline Tryner W45 SYO 79:22:00 48
81 Oliver Lunn M16 OD 79:27:00 39
82 Mark Saunders M55 BOK 79:29:00 43
83 Finn Lydon M20 EUOC 79:39:00 49
84 Lindsey Bayles W55 LOC 79:44:00 46
85 Hannah Hateley W18 DEE 79:45:00 42
86 Jason Inman M45 FVO 79:45:00 49
87 Ian Cooper M75 BKO 79:50:00 45
88 Eddie Narbett M20 BOK 79:51:00 48
89 Tony Davies M70 BOF 80:00:00 46
90 Christine Patterson W55 CLYDE 80:04:00 45
91 Neil Conway M50 AIRE 80:09:00 48
92 Peter Ward M45 NGOC 80:17:00 47
93 Sue Bett W50 SN 80:20:00 46
94 Tony Carlyle M65 AIRE 80:22:00 44
95 Michael Billinghurst M55 WCOC 80:24:00 42
96 Judy Burge W60 LOC 80:31:00 47
97 Alasdair Pedley M20 EUOC 80:32:00 47
98 Ben Stansfield M50 FVO 80:52:00 46
99 Alan Rosen M60 HH 80:54:00 47
100 Christine Goulding W55 BL 80:56:00 45
101 Rob Parkinson M60 DEVON 81:05:00 46
102 Steve Whitehead M65 EBOR 81:09:00 43
103 Mike Hardy M80 CLOK 81:17:00 48
104 Ethan Tebbutt M18 LEI 81:25:00 38
105 Roger Goddard M40 FVO 81:27:00 50
106 Mike Pedley M55 EPOC 81:40:00 41
107 Jenny Wren W65 BL 81:43:00 46
108 Carol Edwards W60 BL 81:54:00 46
109 Meg Somers W18 DEVON 81:59:00 40
110 David Roome M35 SROC 82:00:00 50
111 Rebekah Beadle W55 LOC 82:07:00 44
112 David Palmer M70 BOK 82:10:00 44
113 Mairi Eades W18 INT 82:10:00 39
114 Ellie Bales W18 POTOC 82:11:00 40
115 Natasha Conway W45 AIRE 82:12:00 47
116 Mairi Weir W18 MOR 82:13:00 38
117 Joseph Wright M18 MAROC 82:18:00 46
118 Nigel Bunn M50 TVOC 82:23:00 48
119 Matthew Clarke M18 SUFFOC 82:38:00 37
120 Jon Cross M50 FVO 82:39:00 47
121 Janice Nisbet W65 ESOC 82:51:00 45
122 Zoe Graham W18 SOLWAY 83:04:00 38
123 Anthony Squire M40 NOC 83:06:00 49
124 Amanda Crawshaw W45 SYO 83:20:00 46
125 Jeneba Hampshire Wright W16 NN 83:32:00 37
126 Andy Lewsley M60 BL 83:48:00 45
127 Barry Houghton M70 HOC 83:54:00 43
128 Julia Laverack W55 WAROC 84:01:00 44
129 Harrison McCartney M20 OD 84:21:00 49
130 Joanne Taylor W55 SROC 84:29:00 43
131 Debbie Thompson W60 BL 84:36:00 44
132 Jessica Breeze W16 WCOC 84:57:00 36
133 Paul Pruzina M21 CUOC 85:07:00 48
134 Lachlan Chavasse M20 QO 85:24:00 45
135 Peter Maliphant M60 BOK 85:29:00 44
136 Susannah Macmillan W50 ECKO 85:40:00 45
137 Alexander Mitchell M16 HOC 85:43:00 36
138 Liz Potterton W60 CLARO 85:45:00 43
139 Karen Blackburn W70 BL 86:04:00 49
140 Andy Thorpe M45 EPOC 86:25:00 45
141 Mick Lucking M60 NOC 86:29:00 43
142 Simon Martland M50 EPOC 86:35:00 46
143 Alice Wilson W16 CLYDE 86:57:00 35
144 Jill Smith W60 EBOR 87:00:00 42
145 Deb Murrell W50 SROC 87:09:00 42
146 Ella Gilbert W20 NOR 87:19:00 45
147 Keith Tonkin M60 BL 87:27:00 40
148 Nicholas Lightfoot M55 SYO 87:28:00 39
149 Martin Ward M50 SYO 87:30:00 45
150 Jake Chapman M18 MAROC 87:41:00 44
151 Lynne Thomas W45 WCOC 87:45:00 44
152 Noah Howlett M20 LOC 87:45:00 47
153 Christopher Calow M65 DEE 87:56:00 41
154 Louise Dunn W55 LOC 88:05:00 41
155 Ruth Ker W50 CLARO 88:05:00 41
156 Derek Fryer M60 LOC 88:05:00 42
157 Nick Barrable M40 SYO 88:06:00 48
158 Mike Baggott M65 OD 88:09:00 40
159 Daniel Spencer M18 88:27:00 43
160 Jane Ackland W50 INT 88:29:00 40
161 Janet Rosen W60 HH 88:37:00 41
162 Dave McQuillen M75 SOLWAY 88:46:00 42
163 Duncan Harris M50 DEE 88:53:00 44
164 Barry Elkington M60 OD 88:56:00 41
165 Jess Ensoll W16 LOC 89:06:00 34
166 Elizabeth Jackson W55 DEE 89:08:00 39
167 Jura Macmillan W18 ECKO 89:08:00 36
168 Dave COUSTICK M70 FVO 89:11:00 41
169 Brian Shaw M75 SYO 89:12:00 50
170 Sally Calland W40 RSOC 89:16:00 49
171 Bob Cherry M60 AYROC 89:21:00 40
172 Zac Hudd M18 WCOC 89:32:00 42
173 Derek Allison M60 LOC 89:32:00 39
174 Brian Jackson M70 SROC 89:33:00 40
175 Paul Taylor M70 CLOK 89:37:00 39
176 Ian Couch M70 EPOC 89:42:00 39
177 Andy Emmerson M60 OD 89:49:00 38
178 Simon Hunter M50 WCOC 89:56:00 44
179 Tara Schwarze Chintapatla W18 EBOR 90:07:00 35
180 Mikhail Gryaznevich M60 TVOC 90:41:00 37
181 Sheila Carey W70 OD 90:44:00 48
182 Judith Wood W55 PFO 91:00:00 40
183 Heather Fellbaum W55 MDOC 91:04:00 38
184 Jillyan Dobby W65 MDOC 91:04:00 45
185 Jean Rostron W75 POTOC 91:06:00 50
186 Iain Smith-Ward M50 LOC 91:10:00 43
187 Ifor Powell M50 BOK 91:17:00 42
188 Susan Skinner W50 WCOC 91:21:00 37
189 Adam Thorpe M16 EPOC 91:28:00 34
190 Kevin Fielding M50 HH 91:32:00 41
191 Gill Hardy W80 CLOK 91:33:00 49
192 Raymond Wren M70 BL 91:39:00 38
193 Heather Roome W35 SROC 91:51:00 49
194 David Spencer M45 WCOC 92:10:00 40
195 Anne Wilson W65 LOC 92:12:00 44
196 Saskia Jones W18 DEE 92:13:00 33
197 Heather Heppenstall W35 LOC 92:17:00 48
198 Diane Mayes W45 CLOK 92:34:00 43
199 Hilary Simpson W75 OD 92:43:00 49
200 Daniel Gooch M45 MAROC 92:45:00 39
201 Robert Verity M75 DEE 92:57:00 49
202 Miriam Rosen W65 SROC 92:58:00 43
203 Crawford Lindsay M60 ESOC 92:59:00 36
204 Kevin Bracher M60 SOC 93:00:00 35
205 Andrew Powell M35 DVO 93:28:00 49
206 Helen Pedley W55 EPOC 93:33:00 39
207 Chris Lates M75 BL 93:33:00 48
208 Kate O'Sullivan W50 MWOC 93:37:00 36
209 David Downes M60 WCOC 93:53:00 34
210 John Robinson M65 WCH 94:05:00 38
211 Matthew Owen M50 BOK 94:10:00 42
212 Bethany Kippin W18 TVOC 94:31:00 34
213 John Taylor M65 SROC 94:32:00 37
214 Alasdair Raynor M18 INVOC 94:47:00 33
215 Hanne Bown W35 CLOK 94:48:00 47
216 Richard Payne M65 EPOC 94:51:00 36
217 Oliver Flippance M16 OD 94:54:00 32
218 Judith Holt W65 DVO 95:17:00 42
219 Roger Lott M65 AIRE 95:23:00 35
220 David Hargreaves M65 SROC 95:29:00 34
221 Ian Watson M70 MDOC 95:34:00 37
222 Samuel Fielding M20 SHUOC 95:43:00 46
223 Richard Parkin M50 DVO 95:47:00 38
224 Sue Birkinshaw W80 MDOC 96:03:00 48
225 Elizabeth Bales W55 POTOC 96:11:00 38
226 Daisy Partridge W18 SOS 96:24:00 33
227 Rachel Powell W50 LOC 96:27:00 35
228 Clarissa Napier W80 CLOK 96:32:00 48
229 Gabriella Walsh W50 MWOC 96:34:00 34
230 Laura Harrison W18 EPOC 96:35:00 32
231 Keith Henderson M75 WIM 96:41:00 47
232 Ben Dempsey M16 MDOC 97:10:00 31
233 George Van Dam M18 HALO 97:26:00 30
234 Liz Phillips W50 OD 97:35:00 33
235 Jane McCann W50 MDOC 97:44:00 32
236 Peter Ross M70 MDOC 97:45:00 36
237 Martin Wilson M70 BKO 97:57:00 35
238 Joyce Marshall W55 AIRE 98:12:00 37
239 Eileen Bedwell W85 CLOK 98:13:00 50
240 Michael Hallett M21 BOK 98:18:00 44
241 Mark Adams M55 HH 98:23:00 41
242 Helen Chiswell W40 DVO 98:36:00 48
243 Francis Smith-Ward M18 LOC 99:04:00 29
244 David Alcock M40 AIRE 99:22:00 46
245 Ian Cooper M70 SYO 99:42:00 34
246 Joe Thomas M20 SHUOC 99:46:00 43
247 Graham Gristwood M21 FVO 99:53:00 50
248 Barrie Speake M75 EBOR 100:06:00 46
249 Trish Carmichael W70 TINTO 100:11:00 41
250 Richard Wilson M65 LOC 100:12:00 33
251 Andrew Quickfall M60 SROC 100:18:00 32
252 Lucy Butt W21 SARUM 100:21:00 47
253 Bruce Bryant M60 OD 100:31:00 31
254 Tom Wood M18 ERYRI 100:35:00 41
255 Sally Lindsay W60 ESOC 100:45:00 39
256 Susan Stevens W65 AIRE 100:52:00 38
257 Jamie Rennie M45 WCOC 101:14:00 37
258 Harry McMurtrie M18 DEVON 101:18:00 40
259 Sarah Jones W21 ESOC 101:41:00 46
260 Lily Regan W16 WCOC 101:51:00 31
261 Lesley Ward W45 SYO 101:54:00 42
262 Graham Lloyd M55 EPOC 101:55:00 38
263 Anna Lister W18 LOC 102:09:00 32
264 Alex Finch M55 SROC 102:13:00 37
265 Andrew Stemp M21 WAOC 102:15:00 42
266 Nick Howlett M50 LOC 102:19:00 40
267 Livia Wright W18 CLOK 102:37:00 30
268 Ann-Marie Duckworth W50 DVO 102:38:00 31
269 Ann Cummings W55 WCOC 102:41:00 36
270 Alexandra Hare W18 NATO 102:44:00 29
271 Jill Emmerson W50 OD 103:01:00 30
272 Paul Taylor M50 SYO 103:08:00 39
273 Shirley Wood W60 AIRE 103:16:00 35
274 David Robertson M50 CLYDE 103:40:00 38
275 Hazel Wright W21 MAROC 103:40:00 45
276 Tim Harrison M20 SUFFOC 103:48:00 39
277 John Britton M65 MDOC 103:55:00 33
278 Julie Emmerson W21 OD 104:02:00 44
279 Tom Barkas M70 LOC 104:07:00 32
280 Diana McClure W65 SBOC 104:36:00 40
281 Kerstin Mitchell W50 HOC 104:41:00 29
282 Iain Stamp M35 WCH 104:50:00 47
283 Steve Wilson M50 CLYDE 105:29:00 37
284 Philippa Weir W55 MOR 105:33:00 28
285 Denise Wright W50 MAROC 105:42:00 27
286 Hannah Goldswain W20 PFO 105:43:00 44
287 Nigel Wright M45 NN 105:48:00 36
288 Ray Collins M60 WCH 105:58:00 30
289 Jon Hateley M55 DEE 106:08:00 36
290 Debby Warren W55 NN 106:22:00 26
291 Dil Wetherill M50 WAOC 106:26:00 35
292 Dominic Walker M18 DEVON 106:30:00 38
293 Anne Ockenden W20 SROC 106:41:00 43
294 Will Harrison M55 SUFFOC 106:43:00 36
295 John Nuttall M70 SELOC 106:50:00 33
296 Graham Capper M60 LOC 107:10:00 35
297 Dmitry Ushakov M45 LOK 107:26:00 45
298 Ian Cumpstey M40 BL 107:40:00 44
299 Alastair Mackenzie M60 CLOK 107:43:00 34
300 Marcia Bradbury W60 SYO 107:48:00 37
301 David Vincent M55 DVO 108:14:00 33
302 John Padget M75 DEE 108:30:00 32
303 Joan Selby W75 CLOK 108:36:00 47
304 Jack Wood M21 AIRE 108:40:00 49
305 Catherine Hill W50 DEE 108:54:00 25
306 Lindsey King W55 AIRE 108:56:00 34
307 Saskia Warren W18 NN 109:10:00 31
308 Trevor Ricketts M55 MAROC 109:14:00 32
309 Martin Skinner M50 WCOC 109:31:00 34
310 Jeff Goodwin M55 WCOC 109:31:00 34
311 John Nash M65 LOC 109:44:00 31
312 Roger Maher M80 SO 109:55:00 45
313 Howard Leslie M55 WCOC 110:01:00 31
314 Kevan Latham M60 SELOC 110:25:00 29
315 Alison Smith W50 TVOC 110:35:00 23
316 Andy Robinson M60 LOC 110:39:00 28
317 Alan Hartley M40 BL 110:54:00 43
318 Mike Harrison M45 WCOC 111:01:00 34
319 George Crawford-Smith M70 PFO 111:15:00 31
320 Ben Mitchell M21 SBOC 111:26:00 48
321 David Eades M50 INT 111:27:00 32
322 Matthew Elkington M21 OD 111:29:00 47
323 Janet Cronk W60 WAOC 111:31:00 36
324 Pauline McAdam W60 RR 111:58:00 35
325 Ian Peirce M70 SARUM 112:04:00 30
326 Tim Wiegand M50 SYO 112:28:00 31
327 Will Heap M45 SO 113:02:00 42
328 Simon Filmore M60 LOC 113:04:00 27
329 Euan Tebbutt M20 LEI 113:15:00 41
330 Chris McCartney M45 OD 113:21:00 33
331 George Hare M50 NATO 113:31:00 30
332 Mark Edwards M50 SROC 113:36:00 29
333 Roman Kotecky M65 OD 113:43:00 29
334 Rebecca Aspin W18 CLOK 113:47:00 30
335 Christopher Wright M60 CLOK 113:59:00 29
336 Jim Mitchell M75 PFO 114:03:00 44
337 Christine Robinson W60 LOC 114:11:00 34
338 Peter Bray M21 SN 114:23:00 46
339 Trevor Hoey M50 FVO 114:34:00 28
340 Anne Edwards W21 TVOC 114:35:00 42
341 Robert Brandon M65 OD 114:41:00 28
342 Paul Chavasse M50 QO 115:14:00 27
343 Simon Kippin M45 TVOC 115:18:00 32
344 Arthur Boyt M75 DEVON 115:20:00 43
345 Mike Goldthorpe M60 SOC 115:21:00 28
346 Malcolm McIvor M75 DEE 115:25:00 42
347 Carol Dredge W60 WCH 115:29:00 33
348 Mark Simmonds M55 LOC 115:39:00 26
349 Dave Bales M60 POTOC 115:42:00 26
350 Diane Jacks W50 WRE 115:59:00 41
351 Chris Kirkham M70 MDOC 116:08:00 29
352 Jim Wood M55 ERYRI 116:18:00 27
353 Rob Bailey M55 CLOK 116:35:00 26
354 Norman French M70 LOC 116:35:00 28
355 Elaine Sutton W50 DEE 117:05:00 22
356 Barbara Verity W65 DEE 117:11:00 37
357 Maggie Hateley W55 DEE 117:30:00 21
358 Maggie Roach W60 SLOW 117:34:00 32
359 Tereza Maria Rush W35 BOK 117:53:00 46
360 Ian Gilliver M65 MDOC 118:04:00 27
361 Wendy Carlyle W60 AIRE 118:06:00 31
362 Matthew Vokes M21 WCOC 118:12:00 45
363 Gill Browne W60 LOC 118:33:00 30
364 Dafydd Thomas M20 MWOC 118:35:00 37
365 Sue Hallett W70 OD 118:48:00 46
366 Jean Payne W65 DEE 119:02:00 29
367 Robert Seddon M16 SELOC 119:20:00 26
368 Alistair Thornton M21 LUOC 120:03:00 44
369 David McCann M55 MDOC 120:55:00 25
370 Tony Wagg M70 MDOC 121:45:00 27
371 Anne Maguire W35 AIRE 122:19:00 45
372 Duncan Birtwistle M21 OD 122:37:00 43
373 Ian Marshall M55 AIRE 123:16:00 25
374 Richard Pay M55 WRE 123:48:00 24
375 Jonathan Gilbert M55 NOR 124:07:00 24
376 Steve Burge M75 LOC 124:11:00 41
377 connor smith M20 DEE 124:23:00 36
378 Jeff Butt M55 SARUM 124:41:00 23
379 Stuart Graham M50 SOLWAY 124:48:00 31
380 Ben Stevens M21 AIRE 125:18:00 42
381 Mateusz Podsiadly M21 OD 125:38:00 41
382 Andrew Payne M65 DEE 126:01:00 26
383 Andrew Llewellyn M21 FVO 126:07:00 40
384 Steven Breeze M45 WCOC 126:17:00 30
385 Ben Breeze M18 126:34:00 35
386 Chris Burden M70 AIRE 127:09:00 25
387 Jane Burgess W60 DVO 127:20:00 28
388 Philip Vokes M21 DEE 127:43:00 39
389 David Roach M60 SLOW 128:04:00 25
390 Daniel Thomas M20 MWOC 128:40:00 40
391 Dick Whitworth M75 BL 128:54:00 40
392 Steve Dempsey M55 SYO 129:36:00 22
393 Carolyn Rigby W50 CLOK 129:39:00 20
394 Adrian Griffiths M50 WRE 130:15:00 29
395 Angela Whitworth W75 BL 130:46:00 46
396 Richard Clark M70 EBOR 131:32:00 26
397 Jeremy Tonge M45 BOK 131:43:00 28
398 Joe Taunton M21 NOC 132:05:00 38
399 Richard Llewellyn M60 NOC 133:05:00 24
400 Adam Fieldhouse M21 LUOC 133:17:00 39
401 Julie Ferris-Worth W50 BL 133:53:00 19
402 Clive Thomas M50 MWOC 134:08:00 20
403 Paul Luttman M45 SO 134:11:00 27
404 Francis Shillitoe M40 NATO 134:11:00 40
405 Ann Smith W70 LOC 134:20:00 35
406 Judith Filmore W60 LOC 135:11:00 33
407 Helen Livesey W50 LOC 136:33:00 18
408 David Wathey M50 MDOC 136:46:00 19
409 Paul Williams M60 LOC 137:19:00 23
410 David Mawdsley M75 MDOC 138:00:00 39
411 Jill Cochrane W60 SROC 138:02:00 27
412 Scott Collier M21 KERNO 138:06:00 37
413 John Evans M80 DEE 138:20:00 38
414 Vicky Tucker W40 CLOK 138:45:00 47
415 John Ockenden M21 DRONGO 139:11:00 36
416 Scott Bailey M45 BOK 139:25:00 26
417 John Ferris-Worth M50 BL 141:59:00 18
418 Joseph Murphy M50 SROC 142:18:00 17
419 Helen Neild W70 LOC 143:09:00 44
420 Tom Fellbaum M21 MDOC 144:17:00 35
421 Mary Rack W55 NATO 145:42:00 32
422 Richard Rigby M50 CLOK 148:23:00 16
423 Charlie Elliot M45 SYO 148:31:00 25
424 Thomas Cochrane M35 SLOW 156:00:00 33
425 Nicholas Jarvis M21 SO 158:13:00 31
426 Julie Mair W35 AIRE 160:32:00 44
427 Alison Doyle W65 MDOC 161:42:00 34
428 Tom Dobra M21 BOK 162:04:00 30
429 Terry Johnstone M50 ESOC 165:51:00 15
430 Ryan Elliot M18 SYO 165:54:00 34
431 Alan Heppenstall M75 LOC 165:55:00 37
432 Alexander Moore M21 BKO 166:39:00 29
433 Robert Gatenby M40 AIRE 169:18:00 46
434 Adrian Moseley M45 RAFO 192:00:00 24