Return to league table

 NameAge classClubTimeEvent Points
1 Eilidh Campbell W16 MAROC 56:42:00 50
2 Matthew Gooch M16 MAROC 59:35:00 50
3 Peter Molloy M16 FVO 61:11:00 49
4 Jennifer Ricketts W20 EUOC 62:53:00 50
5 Alice Bedwell W55 BOK 63:18:00 50
6 Quentin Harding M55 SROC 63:22:00 50
7 Cecilie Andersen W20 BOK 63:34:00 49
8 Kim Baxter W40 SYO 64:54:00 50
9 Stanley Heap M16 SO 65:02:00 48
10 Charlotte Somers-Cocks W55 LOC 65:17:00 49
11 Lizzie Stansfield W16 FVO 65:22:00 49
12 Vicky Thornton W55 MDOC 65:32:00 48
13 Finlay Johnson M16 SROC 65:40:00 47
14 Stan Johnston M80 LOC 66:00:00 50
15 Alistair Chapman M16 MAROC 66:01:00 46
16 Lindsay Robertson W18 CLYDE 66:14:00 50
17 Peter Gorvett M70 SYO 66:27:00 50
18 Lucy Wiegand W45 SYO 66:55:00 50
19 David Bunn M16 TVOC 66:55:00 45
20 Andrew Gregory M80 MDOC 67:08:00 49
21 Tim Tett M55 SYO 68:08:00 49
22 Mike Johnson M55 SROC 68:28:00 48
23 Felix Lunn M16 OD 68:49:00 44
24 Luke Graham M16 MAROC 68:50:00 43
25 Sarah Duckworth W16 DVO 69:02:00 48
26 Fiona Bunn W18 TVOC 69:18:00 49
27 Hilary Palmer W70 NOC 69:27:00 50
28 Sara Campbell W50 DEE 69:42:00 50
29 John Tullie M60 RR 69:50:00 50
30 Catherine Bloom W16 LOC 69:57:00 47
31 Alastair Thomas M18 WCOC 69:59:00 50
32 Dominic Dakin M16 SYO 70:01:00 42
33 Inara Gipsle W65 TVOC 70:25:00 50
34 Lucie Todhunter W35 SROC 70:25:00 50
35 Lucy Haines W18 AIRE 70:49:00 48
36 Emma Wilson W18 CLYDE 70:56:00 47
37 Anika Schwarze W16 EBOR 71:18:00 46
38 Aidan Rigby M20 CLOK 71:55:00 50
39 Pippa Dakin W20 SYO 72:16:00 48
40 Kirsty Campbell W16 MAROC 72:24:00 45
41 Clive Hallett M50 BOK 73:03:00 50
42 Emma Harrison W45 EPOC 73:13:00 49
43 Ann Cranke W60 CLOK 73:21:00 50
44 Evie Conway W16 AIRE 73:27:00 44
45 Alice Rigby W20 CLOK 73:37:00 47
46 Lorna Eades W50 INT 73:57:00 49
47 Bob Dredge M65 WCH 73:59:00 50
48 Jackie Hallett W60 BOK 74:19:00 49
49 Helen Gardner W65 EBOR 74:22:00 49
50 Pippa Archer W35 CLOK 74:22:00 49
51 Christine Kiddier W65 GO 74:25:00 48
52 Marsela McLeod W50 INVOC 74:40:00 48
53 Flurry Grierson M16 DEVON 74:57:00 41
54 Brian Hughes M70 HOC 75:09:00 49
55 Julian Lailey M70 SROC 75:18:00 48
56 Jill Libby W60 CLOK 75:30:00 48
57 Chloe Potter W20 BOK 75:31:00 46
58 Mark Seddon M55 SELOC 75:37:00 47
59 Gill Manning W65 SWOC 75:40:00 47
60 Charlie Adams M50 SYO 75:54:00 49
61 Susan Harding W55 SROC 76:19:00 47
62 Jonathan Emberton M55 EPOC 76:32:00 46
63 Steve Birkinshaw M45 WCOC 76:35:00 50
64 Rosie Spencer W16 WCOC 76:49:00 43
65 Richard Towler M65 LOC 76:53:00 49
66 Dan Parker M55 BL 77:09:00 45
67 Cliff Etherden M65 LOC 77:12:00 48
68 Lucy Tonge W18 BOK 77:14:00 46
69 Robert Daly M60 GRAMP 77:14:00 49
70 Sarah Pedley W16 EPOC 77:22:00 42
71 Ian Ditchfield M60 MV 77:42:00 48
72 John Embrey M55 DEE 78:11:00 44
73 Chloƫ Cracknell W16 SUFFOC 78:33:00 41
74 Laura King W18 AIRE 78:35:00 45
75 Tony Thornley M65 AIRE 78:42:00 47
76 Niamh Hunter W18 WCOC 78:49:00 44
77 Jim Prowting M70 TVOC 78:54:00 47
78 Johanna Cleary W50 LOC 78:57:00 47
79 Ben Goodwin M16 WCOC 78:59:00 40
80 Alison Sloman W80 HOC 79:00:00 50
81 Clare Stansfield W18 FVO 79:07:00 43
82 Simon Cane M70 LOC 79:15:00 46
83 Pauline Tryner W45 SYO 79:22:00 48
84 Oliver Lunn M16 OD 79:27:00 39
85 Mark Saunders M55 BOK 79:29:00 43
86 Finn Lydon M18 LEI 79:39:00 49
87 Lindsey Bayles W55 LOC 79:44:00 46
88 Hannah Hateley W18 DEE 79:45:00 42
89 Jason Inman M45 FVO 79:45:00 49
90 Ian Cooper M70 BKO 79:50:00 45
91 Eddie Narbett M18 BOK 79:51:00 48
92 Tony Davies M65 SELOC 80:00:00 46
93 Christine Patterson W55 CLYDE 80:04:00 45
94 Neil Conway M45 AIRE 80:09:00 48
95 Peter Ward M45 NGOC 80:17:00 47
96 Sue Bett W50 SN 80:20:00 46
97 Bob Barnby M65 WCOC 80:21:00 45
98 Tony Carlyle M65 AIRE 80:22:00 44
99 Michael Billinghurst M55 WCOC 80:24:00 42
100 Judy Burge W60 LOC 80:31:00 47
101 Alasdair Pedley M18 EPOC 80:32:00 47
102 Ben Stansfield M45 FVO 80:52:00 46
103 Alan Rosen M60 HH 80:54:00 47
104 Christine Goulding W50 BL 80:56:00 45
105 Abigail Mason W18 MAROC 80:57:00 41
106 Rob Parkinson M60 DEVON 81:05:00 46
107 Steve Whitehead M65 EBOR 81:09:00 43
108 Mike Hardy M80 CLOK 81:17:00 48
109 Ethan Tebbutt M16 LEI 81:25:00 38
110 Roger Goddard M40 FVO 81:27:00 50
111 Mike Pedley M55 EPOC 81:40:00 41
112 Jenny Wren W65 BL 81:43:00 46
113 Carol Edwards W60 BL 81:54:00 46
114 Meg Somers W16 DEVON 81:59:00 40
115 David Roome M35 SROC 82:00:00 50
116 Rebekah Beadle W50 LOC 82:07:00 44
117 Mairi Eades W16 INT 82:10:00 39
118 David Palmer M70 BOK 82:10:00 44
119 Ellie Bales W18 POTOC 82:11:00 40
120 Natasha Conway W45 AIRE 82:12:00 47
121 Mairi Weir W16 MOR 82:13:00 38
122 Joseph Wright M18 MAROC 82:18:00 46
123 Nigel Bunn M50 TVOC 82:23:00 48
124 Matthew Clarke M16 SUFFOC 82:38:00 37
125 Jon Cross M50 FVO 82:39:00 47
126 Janice Nisbet W60 ESOC 82:51:00 45
127 Emily Brown W18 BL 82:53:00 39
128 Zoe Graham W18 BL 83:04:00 38
129 Anthony Squire M40 NOC 83:06:00 49
130 Amanda Crawshaw W45 SYO 83:20:00 46
131 Jeneba Hampshire Wright W16 NN 83:32:00 37
132 Andy Lewsley M60 BL 83:48:00 45
133 Barry Houghton M70 HOC 83:54:00 43
134 Julia Laverack W55 WAROC 84:01:00 44
135 Michael Garratt M65 CLOK 84:19:00 42
136 Harrison McCartney M20 OD 84:21:00 49
137 Joanne Taylor W50 SROC 84:29:00 43
138 Debbie Thompson W60 BL 84:36:00 44
139 Jessica Breeze W16 WCOC 84:57:00 36
140 Paul Pruzina M20 CUOC 85:07:00 48
141 Lachlan Chavasse M18 DEE 85:24:00 45
142 Peter Maliphant M60 BOK 85:29:00 44
143 Susannah Macmillan W45 ECKO 85:40:00 45
144 Alexander Mitchell M16 HOC 85:43:00 36
145 Liz Potterton W60 CLARO 85:45:00 43
146 Karen Blackburn W70 BL 86:04:00 49
147 Andy Thorpe M45 EPOC 86:25:00 45
148 Mick Lucking M60 NOC 86:29:00 43
149 Jackie Chapman W55 LOC 86:29:00 43
150 Simon Martland M50 EPOC 86:35:00 46
151 Rowena Browne W55 SROC 86:52:00 42
152 Alice Wilson W16 CLYDE 86:57:00 35
153 Jill Smith W60 EBOR 87:00:00 42
154 Deb Murrell W50 SROC 87:09:00 42
155 Ella Gilbert W20 NOR 87:19:00 45
156 Keith Tonkin M55 GO 87:27:00 40
157 Katerina Skarkova W18 NOR 87:28:00 37
158 Nicholas Lightfoot M55 SYO 87:28:00 39
159 Martin Ward M50 SYO 87:30:00 45
160 Jake Chapman M18 MAROC 87:41:00 44
161 Lynne Thomas W45 WCOC 87:45:00 44
162 Noah Howlett M20 LOC 87:45:00 47
163 Christopher Calow M65 DEE 87:56:00 41
164 Derek Fryer M60 LOC 88:05:00 42
165 Louise Dunn W55 LOC 88:05:00 41
166 Ruth Ker W50 CLARO 88:05:00 41
167 Nick Barrable M40 SYO 88:06:00 48
168 Michael Baggott M65 HOC 88:09:00 40
169 Daniel Spencer M18 WCOC 88:27:00 43
170 Jane Ackland W50 INT 88:29:00 40
171 Matthew Hall M16 AIRE 88:35:00 35
172 Janet Rosen W60 HH 88:37:00 41
173 Dave McQuillen M70 SOLWAY 88:46:00 42
174 Duncan Harris M50 DEE 88:53:00 44
175 Barry Elkington M60 OD 88:56:00 41
176 Jess Ensoll W16 LOC 89:06:00 34
177 Jura Macmillan W18 ECKO 89:08:00 36
178 Elizabeth Jackson W50 DEE 89:08:00 39
179 Dave Coustick M70 FVO 89:11:00 41
180 Brian Shaw M75 SYO 89:12:00 50
181 Sally Calland W40 RSOC 89:16:00 49
182 Bob Cherry M60 AYROC 89:21:00 40
183 Zac Hudd M18 WCOC 89:32:00 42
184 Derek Allison M60 LOC 89:32:00 39
185 Brian Jackson M70 SROC 89:33:00 40
186 Paul Taylor M65 CLOK 89:37:00 39
187 Ian Couch M70 EPOC 89:42:00 39
188 Andy Emmerson M60 OD 89:49:00 38
189 Simon Hunter M45 WCOC 89:56:00 44
190 Tara Schwarze W18 EBOR 90:07:00 35
191 Elizabeth Rocke W60 LOC 90:09:00 40
192 Zoe Harding W21 EUOC 90:25:00 50
193 Mikhail Gryaznevich M60 TVOC 90:41:00 37
194 Sheila Carey W70 OD 90:44:00 48
195 Judith Wood W55 PFO 91:00:00 40
196 Heather Fellbaum W50 MDOC 91:04:00 38
197 Jillyan Dobby W65 MDOC 91:04:00 45
198 Jean Rostron W75 POTOC 91:06:00 50
199 Iain Smith-Ward M45 LOC 91:10:00 43
200 Ifor Powell M45 BOK 91:17:00 42
201 Susan Skinner W50 WCOC 91:21:00 37
202 Adam Thorpe M16 EPOC 91:28:00 34
203 Kevin Fielding M45 HH 91:32:00 41
204 Gill Hardy W80 CLOK 91:33:00 49
205 Raymond Wren M70 BL 91:39:00 38
206 Phil Scarf M50 EPOC 91:50:00 43
207 Heather Roome W21 SROC 91:51:00 49
208 Julian Simpson M40 CLOK 92:02:00 47
209 David Spencer M45 WCOC 92:10:00 40
210 Anne Wilson W65 LOC 92:12:00 44
211 Saskia Jones W16 DEE 92:13:00 33
212 Heather Heppenstall W35 LOC 92:17:00 48
213 Diane Mayes W45 CLOK 92:34:00 43
214 Hilary Simpson W75 OD 92:43:00 49
215 Daniel Gooch M45 MAROC 92:45:00 39
216 Robert Verity M75 DEE 92:57:00 49
217 Miriam Rosen W65 SROC 92:58:00 43
218 Crawford Lindsay M60 ESOC 92:59:00 36
219 Kevin Bracher M60 SOC 93:00:00 35
220 Hilary Allen W70 AIRE 93:23:00 47
221 Andrew Powell M35 DVO 93:28:00 49
222 Helen Pedley W55 EPOC 93:33:00 39
223 Chris Lates M75 BL 93:33:00 48
224 Kate O'Sullivan W50 MWOC 93:37:00 36
225 David Downes M60 WCOC 93:53:00 34
226 John Robinson M65 WCH 94:05:00 38
227 Matthew Owen M50 BOK 94:10:00 42
228 Bethany Kippin W18 TVOC 94:31:00 34
229 John Taylor M65 SROC 94:32:00 37
230 Alasdair Raynor M16 INVOC 94:47:00 33
231 Hanne Bown W35 CLOK 94:48:00 47
232 Richard Payne M65 EPOC 94:51:00 36
233 Oliver Flippance M16 OD 94:54:00 32
234 Judith Holt W65 DVO 95:17:00 42
235 Roger Lott M65 AIRE 95:23:00 35
236 David Hargreaves M65 SROC 95:29:00 34
237 Ian Watson M70 MDOC 95:34:00 37
238 Samuel Fielding M20 HH 95:43:00 46
239 Richard Parkin M45 DVO 95:47:00 38
240 Sue Birkinshaw W80 MDOC 96:03:00 48
241 Elizabeth Bales W55 POTOC 96:11:00 38
242 Daisy Partridge W18 SOS 96:24:00 33
243 Rachel Powell W50 LOC 96:27:00 35
244 Clarissa Napier W75 CLOK 96:32:00 48
245 Gabriella Walsh W50 MWOC 96:34:00 34
246 Laura Harrison W16 EPOC 96:35:00 32
247 Keith Henderson M75 WIM 96:41:00 47
248 Ben Dempsey M16 MDOC 97:10:00 31
249 Fanni Gyurko W21 FVO 97:25:00 48
250 George Van Dam M16 HALO 97:26:00 30
251 Liz Phillips W50 OD 97:35:00 33
252 Jane McCann W50 MDOC 97:44:00 32
253 Peter Ross M70 MDOC 97:45:00 36
254 Laurence Johnson M20 SROC 97:46:00 45
255 Martin Wilson M70 BKO 97:57:00 35
256 Joyce Marshall W55 AIRE 98:12:00 37
257 Eileen Bedwell W85 CLOK 98:13:00 50
258 Michael Hallett M20 BOK 98:18:00 44
259 Mark Adams M50 HH 98:23:00 41
260 Helen Chiswell W40 DVO 98:36:00 48
261 Francis Smith-Ward M16 LOC 99:04:00 29
262 David Alcock M40 AIRE 99:22:00 46
263 Ian Cooper M70 SYO 99:42:00 34
264 Joe Thomas M20 MWOC 99:46:00 43
265 Graham Gristwood M21 FVO 99:53:00 50
266 Barrie Speake M75 EBOR 100:06:00 46
267 Trish Carmichael W65 TINTO 100:11:00 41
268 Richard Wilson M60 LOC 100:12:00 33
269 Andrew Quickfall M60 SROC 100:18:00 32
270 Lucy Butt W21 SARUM 100:21:00 47
271 Bruce Bryant M60 OD 100:31:00 31
272 Tom Wood M18 ERYRI 100:35:00 41
273 Sally Lindsay W60 ESOC 100:45:00 39
274 Susan Stevens W60 AIRE 100:52:00 38
275 Jamie Rennie M45 LEI 101:14:00 37
276 Harry McMurtrie M18 DEVON 101:18:00 40
277 Sarah Jones W21 EUOC 101:41:00 46
278 Christopher Goddard M35 PFO 101:49:00 48
279 Lily Regan W16 WCOC 101:51:00 31
280 Lesley Ward W45 SYO 101:54:00 42
281 Graham Lloyd M55 EPOC 101:55:00 38
282 Anna Lister W18 LOC 102:09:00 32
283 Alex Finch M55 SROC 102:13:00 37
284 Andrew Stemp M20 WAOC 102:15:00 42
285 Nick Howlett M50 LOC 102:19:00 40
286 Livia Wright W16 CLOK 102:37:00 30
287 Ann-Marie Duckworth W50 DVO 102:38:00 31
288 Ann Cummings W55 WCOC 102:41:00 36
289 Alexandra Hare W16 NATO 102:44:00 29
290 Jill Emmerson W50 OD 103:01:00 30
291 Paul Taylor M50 SYO 103:08:00 39
292 Shirley Wood W55 AIRE 103:16:00 35
293 Hazel Wright W21 MAROC 103:40:00 45
294 David Robertson M50 CLYDE 103:40:00 38
295 Tim Harrison M18 SUFFOC 103:48:00 39
296 John Britton M65 MDOC 103:55:00 33
297 Julie Emmerson W21 OD 104:02:00 44
298 Tom Barkas M65 LOC 104:07:00 32
299 Diana McClure W65 LOC 104:36:00 40
300 Kerstin Mitchell W50 HOC 104:41:00 29
301 Iain Stamp M35 WCH 104:50:00 47
302 Steve Wilson M50 CLYDE 105:29:00 37
303 Philippa Weir W50 MOR 105:33:00 28
304 Denise Wright W50 MAROC 105:42:00 27
305 Hannah Goldswain W20 PFO 105:43:00 44
306 Nigel Wright M45 NN 105:48:00 36
307 Ray Collins M60 WCH 105:58:00 30
308 Jon Hateley M50 DEE 106:08:00 36
309 Steve Holmes M45 WCOC 106:15:00 35
310 Debby Warren W50 NN 106:22:00 26
311 Dil Wetherill M50 WAOC 106:26:00 35
312 Dominic Walker M18 DEVON 106:30:00 38
313 Anne Ockenden W20 SROC 106:41:00 43
314 Will Harrison M55 SUFFOC 106:43:00 36
315 John Nuttall M70 SELOC 106:50:00 33
316 Graham Capper M55 LOC 107:10:00 35
317 Katrin Harding W21 SLOW 107:16:00 43
318 Dmitry Ushakov M40 LOK 107:26:00 45
319 Ian Cumpstey M40 JOK 107:40:00 44
320 Alastair Mackenzie M55 CLOK 107:43:00 34
321 Marcia Bradbury W60 SYO 107:48:00 37
322 David Vincent M55 DVO 108:14:00 33
323 John Padget M70 DEE 108:30:00 32
324 Joan Selby W75 CLOK 108:36:00 47
325 Jack Wood M21 AIRE 108:40:00 49
326 Catherine Hill W50 DEE 108:54:00 25
327 Lindsey King W55 AIRE 108:56:00 34
328 Saskia Warren W18 NN 109:10:00 31
329 Trevor Ricketts M55 MAROC 109:14:00 32
330 Rachel Spoonley W50 DEE 109:20:00 24
331 Martin Skinner M50 WCOC 109:31:00 34
332 Jeff Goodwin M50 WCOC 109:31:00 34
333 John Nash M65 LOC 109:44:00 31
334 Roger Maher M75 SO 109:55:00 45
335 Howard Leslie M55 WCOC 110:01:00 31
336 Kevan Latham M60 SELOC 110:25:00 29
337 Alison Smith W50 TVOC 110:35:00 23
338 Andy Robinson M60 SLOW 110:39:00 28
339 Hazel Gibbs W65 LOC 110:39:00 39
340 Alan Hartley M40 BL 110:54:00 43
341 Mike Harrison M45 WCOC 111:01:00 34
342 Chris Pollitt M55 WCOC 111:13:00 30
343 George Crawford-Smith M70 PFO 111:15:00 31
344 Ben Mitchell M21 SBOC 111:26:00 48
345 David Eades M50 INT 111:27:00 32
346 Matthew Elkington M21 OD 111:29:00 47
347 Janet Cronk W60 WAOC 111:31:00 36
348 Philip Shrimpton M16 LOC 111:38:00 28
349 Pauline McAdam W60 RR 111:58:00 35
350 Ian Peirce M70 SARUM 112:04:00 30
351 Tim Wiegand M50 SYO 112:28:00 31
352 Bob Gibbs M65 LOC 112:44:00 30
353 Will Heap M40 SO 113:02:00 42
354 Simon Filmore M60 LOC 113:04:00 27
355 Euan Tebbutt M20 LEI 113:15:00 41
356 Chris McCartney M45 OD 113:21:00 33
357 George Hare M50 NATO 113:31:00 30
358 Mark Edwards M50 SROC 113:36:00 29
359 Roman Kotecky M65 OD 113:43:00 29
360 Rebecca Aspin W18 CLOK 113:47:00 30
361 Christopher Wright M55 CLOK 113:59:00 29
362 Jim Mitchell M75 PFO 114:03:00 44
363 Christine Robinson W60 SLOW 114:11:00 34
364 Peter Bray M21 MDOC 114:23:00 46
365 Trevor Hoey M50 FVO 114:34:00 28
366 Anne Edwards W21 TVOC 114:35:00 42
367 Robert Brandon M65 OD 114:41:00 28
368 Paul Chavasse M50 DEE 115:14:00 27
369 Luigi Lerose M40 SROC 115:15:00 41
370 Simon Kippin M45 TVOC 115:18:00 32
371 Arthur Boyt M75 KERNO 115:20:00 43
372 Mike Goldthorpe M55 SOC 115:21:00 28
373 Malcolm McIvor M75 DEE 115:25:00 42
374 Carol Dredge W60 WCH 115:29:00 33
375 Mark Simmonds M50 LOC 115:39:00 26
376 Dave Bales M60 POTOC 115:42:00 26
377 Diane Jacks W45 WRE 115:59:00 41
378 Chris Kirkham M70 MDOC 116:08:00 29
379 Jim Wood M55 ERYRI 116:18:00 27
380 Sarah Atkinson W21 LOC 116:19:00 41
381 Jan Ellis W65 MDOC 116:30:00 38
382 Rob Bailey M55 CLOK 116:35:00 26
383 Norman French M70 LOC 116:35:00 28
384 Elaine Sutton W50 DEE 117:05:00 22
385 Barbara Verity W65 DEE 117:11:00 37
386 William Sanderson M16 LOC 117:17:00 27
387 Maggie Hateley W50 DEE 117:30:00 21
388 Maggie Roach W60 SLOW 117:34:00 32
389 Tereza Maria Rush W35 BOK 117:53:00 46
390 Ian Gilliver M65 MDOC 118:04:00 27
391 Wendy Carlyle W60 AIRE 118:06:00 31
392 Matthew Vokes M21 WCOC 118:12:00 45
393 Gill Browne W60 LOC 118:33:00 30
394 Dafydd Thomas M18 MWOC 118:35:00 37
395 Sue Hallett W70 OD 118:48:00 46
396 Jean Payne W60 DEE 119:02:00 29
397 Robert Seddon M16 SELOC 119:20:00 26
398 Alistair Thornton M21 LUOC 120:03:00 44
399 David McCann M50 MDOC 120:55:00 25
400 Joseph Metcalfe M16 NATO 121:06:00 25
401 Tony Wagg M70 MDOC 121:45:00 27
402 Anne Maguire W35 AIRE 122:19:00 45
403 Duncan Birtwistle M21 OD 122:37:00 43
404 Vanessa Brierley W45 WCOC 122:53:00 40
405 Ian Marshall M55 AIRE 123:16:00 25
406 Kay Hughes W65 HOC 123:41:00 36
407 Richard Pay M50 WRE 123:48:00 24
408 Jonathan Gilbert M55 NOR 124:07:00 24
409 Steve Burge M75 LOC 124:11:00 41
410 connor smith M18 DEE 124:23:00 36
411 Jeff Butt M50 SARUM 124:41:00 23
412 Stuart Graham M45 SOLWAY 124:48:00 31
413 Ben Stevens M21 AIRE 125:18:00 42
414 Mateusz Podsiadly M21 OD 125:38:00 41
415 Andrew Payne M65 DEE 126:01:00 26
416 Andrew Llewellyn M21 NOC 126:07:00 40
417 Steven Breeze M45 WCOC 126:17:00 30
418 Ben Breeze M18 WCOC 126:34:00 35
419 Chris Burden M65 AIRE 127:09:00 25
420 Jane Burgess W60 DVO 127:20:00 28
421 Philip Vokes M21 DEE 127:43:00 39
422 David Roach M60 SLOW 128:04:00 25
423 Daniel Thomas M20 MWOC 128:40:00 40
424 Dick Whitworth M75 BL 128:54:00 40
425 Steve Dempsey M50 MDOC 129:36:00 22
426 Carolyn Rigby W50 CLOK 129:39:00 20
427 Darren Baker M50 DEE 130:00:00 21
428 Adrian Griffiths M45 WRE 130:15:00 29
429 Angela Whitworth W75 BL 130:46:00 46
430 Jean Hall W70 AIRE 131:19:00 45
431 Richard Clark M70 EBOR 131:32:00 26
432 Jeremy Tonge M45 BOK 131:43:00 28
433 Joe Taunton M21 NOC 132:05:00 38
434 Richard Llewellyn M60 NOC 133:05:00 24
435 Adam Fieldhouse M20 LUOC 133:17:00 39
436 Julie Ferris W50 LEI 133:53:00 19
437 Clive Thomas M50 MWOC 134:08:00 20
438 Paul Luttman M45 SO 134:11:00 27
439 Francis Shillitoe M40 NATO 134:11:00 40
440 Ann Smith W65 LOC 134:20:00 35
441 Judith Filmore W55 LOC 135:11:00 33
442 Craig Somers M16 SROC 136:33:00 24
443 Helen Livesey W50 LOC 136:33:00 18
444 David Wathey M50 MDOC 136:46:00 19
445 Paul Williams M60 LOC 137:19:00 23
446 David Mawdsley M75 MDOC 138:00:00 39
447 Jill Cochrane W60 SROC 138:02:00 27
448 Scott Collier M21 KERNO 138:06:00 37
449 John Evans M75 DEE 138:20:00 38
450 Vicky Tucker W40 CLOK 138:45:00 47
451 John Ockenden M21 DRONGO 139:11:00 36
452 Scott Bailey M45 BOK 139:25:00 26
453 John Worth M50 LEI 141:59:00 18
454 Joseph Murphy M50 SROC 142:18:00 17
455 Helen Neild W70 LOC 143:09:00 44
456 Tom Fellbaum M21 MDOC 144:17:00 35
457 Mary Rack W55 NATO 145:42:00 32
458 Richard Rigby M50 CLOK 148:23:00 16
459 Charlie Elliot M45 SYO 148:31:00 25
460 Edward Lawrence M21 SHUOC 148:59:00 34
461 Thomas Cochrane M21 SLOW 156:00:00 33
462 Phil Metcalfe M21 LOC 157:34:00 32
463 Nicholas Jarvis M21 SO 158:13:00 31
464 Harriet Wood W16 LOC 158:14:00 28
465 Julie Mair W35 AIRE 160:32:00 44
466 Alison Doyle W65 MDOC 161:42:00 34
467 Tom Dobra M21 BOK 162:04:00 30
468 Terry Johnstone M50 ESOC 165:51:00 15
469 Ryan Elliot M18 SYO 165:54:00 34
470 Alan Heppenstall M75 LOC 165:55:00 37
471 Alexander Moore M21 BKO 166:39:00 29
472 Isobel Williamson W65 LOC 166:50:00 33
473 Robert Gatenby M35 AIRE 169:18:00 46
474 Adrian Moseley M45 RAFO 192:00:00 24
475 andrew Leedham M50 LOC 195:53:00 14