Return to league table

 NameAge classClubTimeEvent Points
1 Maxime Pesenti M16 DFOK 00:17:37 50
2 Robin Smith M65 SO 00:40:37 45
3 Hedley Calderbank M65 HH 00:41:40 44
4 Janice Nisbet W65 ESOC 00:41:50 50
5 Carolyn Dent W55 BOK 00:42:22 49
6 Diane Leakey W60 SLOW 00:42:27 49
7 Jill Blount W60 SO 00:43:33 48
8 Charles Bromley Gardner M60 BAOC 00:43:57 49
9 Jill Emmerson W55 OD 00:44:45 47
10 Neil Crickmore M55 SO 00:44:59 48
11 Geoff Goodwin M65 DFOK 00:45:23 42
12 Jim Mallinson M70 SLOW 00:46:02 48
13 Roger Thetford M55 TVOC 00:46:13 47
14 John Embrey M60 SROC 00:46:38 50
15 Philip Gristwood M70 MV 00:46:48 47
16 Jane Lambert W60 SO 00:47:30 45
17 Helen Rivers W65 GO 00:47:32 47
18 Penny Marsh W55 SO 00:47:42 44
19 Peter Chapman M55 SO 00:48:04 45
20 Miriam Rosen W70 SROC 00:48:05 48
21 Susan Crickmore W55 SO 00:48:12 42
22 Richard Rae M70 BKO 00:48:37 45
23 Barrie Pearson M70 SO 00:50:27 39
24 Richard Barrett M50 BAOC 00:50:29 50
25 Robert Finch M21 SOC 00:50:32 49
26 Martin Ward M50 SYO 00:50:53 49
27 Nick Green M55 GO 00:50:57 43
28 Jamie Rennie M50 WCOC 00:50:58 49
29 Nicholas Jarvis M21 SO 00:51:28 48
30 Denise Harper W70 BKO 00:51:29 45
31 John Collyer M75 SOS 00:51:29 43
32 Ian Ditchfield M60 MV 00:51:32 49
33 Joe House M65 SO 00:52:08 38
34 Jon Wheatcroft M65 TVOC 00:52:39 37
35 Mike Frizzell M60 BADO 00:52:51 47
36 Rebecca Dal Bon W21 SLOW 00:53:00 50
37 Viv Hodson W55 HH 00:53:02 40
38 Matthew Pickering M21 SYO 00:53:09 47
39 Peter Riches M70 TVOC 00:55:15 33
40 Jeremy Oldershaw M80 SAX 00:55:57 50
41 Sue Hallett W70 OD 00:56:00 45
42 Yordan Kolev M21 SLOW 00:56:09 44
43 Chris Virgo M70 DEVON 00:56:19 31
44 Tim Scarbrough M35 MV 00:56:45 50
45 Ruth Rhodes W75 SO 00:57:39 50
46 Alan Velecky M50 SO 00:58:16 48
47 David Rosen M65 SROC 00:58:43 30
48 Stephen Borrill M45 WAOC 00:59:03 46
49 Nicky Masson W55 MV 00:59:03 36
50 Vesela Chokoeva W45 SLOW 00:59:17 48
51 Helen Le Page W40 SN 00:59:20 50
52 Jean Fitzgerald W65 SAX 01:00:30 41
53 Brais Pineiro M21 LOK 01:00:55 42
54 Michael Merritt M60 SO 01:01:01 44
55 Dimitar Gospodinov M21 BKO 01:01:20 41
56 Jasmine Bennett W65 SO 01:01:44 40
57 Peter Martin M55 MV 01:01:52 40
58 Jenny Collyer W75 SOS 01:02:09 44
59 Mike Elliot M65 MV 01:02:37 29
60 James Parker M75 SO 01:03:40 38
61 Chris Evans M50 SLOW 01:04:21 46
62 Ben Rivers M75 GO 01:04:54 49
63 Zsolt Podolyak M50 SN 01:05:16 45
64 Ben Lonsdale M35 RAFO 01:07:42 48
65 Helen Hague W50 WAOC 01:08:02 49
66 Sue Pearson W65 SO 01:08:05 39
67 Gillian Hanson W50 SMOC 01:08:10 48
68 Linda Hulley W60 SO 01:09:05 42
69 Anna Chapman W45 SO 01:09:59 47
70 Julie Collins W60 DFOK 01:10:38 34
71 Adriana Stankova W35 SLOW 01:11:50 50
72 Brian Yates M75 ESOC 01:13:56 47
73 Leslie Hooper M75 SO 01:14:31 46
74 Stefan Peykov M55 SLOW 01:17:19 42
75 Donald Moir M85 LEI 01:27:32 50
76 Vicki Barkaway W65 SOC 01:47:09 38