Return to league table

 NameAge classClubTimeEvent Points
1 Ian Ditchfield M60 MV 00:34:23 50
2 John Embrey M60 SROC 00:37:29 48
3 Mark Saunders M60 BOK 00:38:23 47
4 Adam Conway M18 GO 00:40:09 50
5 Ian Peirce M75 SARUM 00:40:12 50
6 John Harrison M70 BADO 00:41:18 50
7 Dorte Torpe Hansen W50 SLOW 00:42:06 50
8 Jim Mallinson M70 SLOW 00:42:52 49
9 Roger Maher M80 SO 00:43:44 50
10 Rebecca Ward W18 NGOC 00:43:52 50
11 Graham McIntyre M60 INT 00:44:07 43
12 Paul Couldridge M45 SLOW 00:45:30 50
13 Andy Emmerson M60 OD 00:45:32 42
14 Helen Errington W55 HH 00:45:42 50
15 Philip Eeles M65 SOC 00:45:43 41
16 Christine Robinson W60 LOC 00:46:47 48
17 Andy Robinson M65 LOC 00:48:01 49
18 BRIAN JOHNSON M65 WIM 00:48:30 48
19 Mikhail Gryaznevich M65 TVOC 00:48:37 47
20 Karen Crawford W50 BOK 00:48:50 49
21 Frank Townley M18 SN 00:48:53 48
22 Jim Prowting M70 TVOC 00:48:58 47
23 Robin Smith M65 SO 00:49:33 46
24 Mike Wimpenny M70 DEVON 00:50:10 46
25 Miriam Rosen W70 SROC 00:50:46 50
26 Mike Frizzell M60 BADO 00:50:47 40
27 J W PARFITT M75 BOK 00:51:04 49
28 Ben Mitchell M21 SBOC 00:53:24 50
29 Scott Bailey M45 BOK 00:54:19 49
30 Susan Crickmore W55 SO 00:54:19 49
31 Chloƫ Cracknell W20 MAROC 00:54:52 50
32 Alex Fielding M18 HH 00:55:09 47
33 Neil Crickmore M55 SO 00:55:58 50
34 Mark Blackstone M70 BOK 00:56:39 44
35 Melanie Slade W50 SN 00:57:03 48
36 Denise Harper W70 BKO 00:57:29 48
37 Dawn Figg W50 HH 00:57:36 47
38 Matthew Owen M50 BOK 00:57:37 50
39 Lucy Paton W55 SN 00:58:00 48
40 Simon Kippin M50 TVOC 00:58:57 48
41 Anne Edwards W21 TVOC 00:59:07 48
42 Charlotte Thornton W75 SARUM 00:59:38 49
43 Arthur Boyt M80 DEVON 01:00:29 49
44 Laurence Townley M45 SN 01:01:16 47
45 Carolyn Dent W55 BOK 01:01:19 47
46 Roger Thetford M55 TVOC 01:01:28 49
47 Bethany Kippin W20 TVOC 01:02:05 50
48 Anne Straube W45 OD 01:02:16 49
49 James Clemence M60 SWOC 01:03:47 48
50 David Rosen M65 SROC 01:05:11 45
51 Nicholas Lightfoot M55 SYO 01:05:42 47
52 Jill Emmerson W55 OD 01:07:38 46
53 Scott Collier M21 KERNO 01:07:38 45
54 Vesela Chokoeva W45 SLOW 01:08:22 48
55 Alison Sloman W80 HOC 01:08:57 50
56 Rob Hick M60 WSX 01:08:58 46
57 Sian Mitchell W40 HH 01:10:03 48
58 Julie Cleary W55 LOK 01:10:11 45
59 Simon Errington M55 HH 01:10:15 45
60 Matthew Pickering M21 SYO 01:10:30 43
61 Chris Hooker M55 SO 01:11:54 44
62 Rebecca Ellis W21 WIM 01:12:15 47
63 Nicholas Jarvis M21 SO 01:12:30 42
64 Anne Tynegate W55 BADO 01:12:41 44
65 Robert Finch M21 SOC 01:13:05 41
66 Toria Wimpenny W60 DEVON 01:14:08 46
67 Gwen Tanner W60 BOK 01:14:11 43
68 Mike Elliot M65 MV 01:15:17 43
69 Kerstin Mitchell W50 HOC 01:15:38 45
70 Ronan Cleary M60 LOK 01:16:19 41
71 Andrew Reynolds M50 DEVON 01:16:54 47
72 Jane Lambert W60 SO 01:23:42 42
73 Alexander Mitchell M18 HOC 01:24:15 49
74 Geoffrey Ellis M40 RAFO 01:25:49 49
75 Peter Martin M55 MV 01:26:09 39
76 Brais Pineiro M21 LOK 01:26:36 36
77 Ian Phillips M60 NGOC 01:27:18 36
78 Wah Kin Michael Lai M21 MWOC 01:27:30 35
79 Greg Best M55 NGOC 01:28:09 38
80 John Tzanetis M50 SN 01:31:09 44
81 Ruth Rhodes W75 SO 01:31:11 50
82 Ben Lonsdale M35 RAFO 01:38:49 49
83 Freda Peirce W75 SARUM 02:21:37 49