Click the column headings to view event results

Pos.NameAge classClubTotal scoreUKOL 1UKOL 2UKOL 3UKOL 4UKOL 5UKOL 6UKOL 7UKOL 8UKOL 9UKOL 10UKOL 11UKOL 12UKOL 13UKOL 14UKOL 15UKOL 16UKOL 17UKOL 18UKOL 19UKOL 20UKOL 21UKOL 22UKOL 23UKOL 24
201 Anne Power W85 LOK 50  50                     
201 Andy Marshall M40 TVOC 50  50                     
201 Matthew Dixon M18 HH 50  50                     
201 Issy Sunley W16 WCOC 50  50                     
201 Jenny Thompson W80 TVOC 50  50                     
201 Peter Martin M70 SAX 50  50                     
201 James Crawford M65 GO 50  50                     
201 Mike Murray M75 SLOW 50  50                     
201 Ursula Oxburgh W85 WAOC 50 50                      
201 Alison Sloman W80 HOC 50 50                      
201 Anthony Squire M40 NOC 50 50                      
201 Ben Mitchell M21 SBOC 50 50                      
201 Stanley Heap M20 SO 50 50                      
201 Rebecca Aspin W20 CLOK 50 50                      
201 Krzysztof Nowicki M35 WRE 50 50                      
201 Sarah-Jane Barrable W35 SLOW 50 50                      
201 Duncan Harris M50 DEE 50 50                      
201 Paul Couldridge M45 SLOW 50 50                      
201 Michael Billinghurst M60 WCOC 50 50                      
201 Joe Sunley M18 WCOC 50 50                      
201 Megan Carter-Davies W21 MWOC 50 50                      
201 Jenny Peel W50 SYO 50 50                      
201 Steve Whitehead M65 EBOR 50 50                      
201 Max Mobus M16 SYO 50 50                      
201 Emily Turner W16 LOC 50 50                      
201 Karen Parker W55 BL 50 50                      
201 Charlotte Somers-Cocks W60 LOC 50 50                      
201 Susan Parker W80 SO 5050                       
201 Amelia Bartlett W18 SO 5050                       
201 Boryana Peeva W50 SLOW 5050                       
201 Sarah Scarbrough W35 MV 5050                       
201 Helen Marsden W40 HH 5050                       
201 Velina Valova W21 STAG 5050                       
201 Alan Velecky M50 SO 5050                       
201 Tim Beale M35 SN 5050                       
201 James Lyne M21 SLOW 5050                       
201 Juraj Hammer M40 BOF 5050                       
201 Keith Marsden M75 HH 5050                       
201 Karen Clark W65 EBOR 5050                       
201 Helen Errington W55 HH 5050                       
201 Anna Chapman W45 SO 5050                       
242 Chaitanya Ijam M35 RSOC 49  49                     
242 Roger Baker M85 TVOC 49  49                     
242 David Dixon M45 HH 49  49                     
242 Sue Bett W50 SN 49  49                     
242 Ben Gostick M16 HH 49  49                     
242 Irene Crawshaw W75 MDOC 49  49                     
242 Hilary Palmer W70 NOC 49  49                     
242 Nick Nourse M55 NWO 49  49                     
242 Andy MacGregor M80 BADO 49  49